opir_ua (opir_ua) wrote,
opir_ua
opir_ua

Луганчани провели акцію на знак солідарності з білорусами

 13 червня у Луганську відбулась акція солідарності з білоруською опозицією, до якої приєднались активісти місцевого осередку мережі громадянської дії "ОПІР".

Захід, участь у якому взяли представники національно-патріотичних сил Луганщини, проходив під українським та білоруським національним прапором.

Під час акції був проведений своєрідний флеш-моб: в певний час на мобільних телефонах учасників задзвеніли будильники та зазвучали аплодисменти, за аналогією з діями білоруських активістів. Під лозунги "Жыве Беларусь!" та "Слава Україні" учасники акції заспівали український національний гімн та народну пісню Білорусі.

Нагадаємо, що кожну середу в Білорусі проходять "мовчязні протести", участь у яких бере з кожним разом все більше людей. Влада Білорусі реагує на заходи дуже жорстко, людей затримують на місці та відправляють до відділку. Затриманих карають адміністративними штрафами або арештами на строк від п'яти до 15 діб за дрібне хуліганство. За даними білоруських правозахисників, всього за час проведення таких акцій було затримано близько 1730 осіб.

«Нас дуже обурює та турбує ситуація в Білорусі, тому була організована ця акція солідарності з білоруським народом. Наше щире бажання - створення Білоруської Національної Республіки, яка буде розвиватись з Україною та іншими вільними національними країнами!», - заявив активіст «ОПОРУ».
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments