opir_ua (opir_ua) wrote,
opir_ua
opir_ua

У Луганську збирали гроші на гумову жінку для депутата Романа Ландика

 Луганські активісти мережі громадянської дії "ОПІР" взяли участь в акції-протесту проти депутатського свавілля. Основною вимогою мітингувальників було позбавлення депутатського мандата Романа Ландика, депутата Луганської міської ради, який жорстоко побив дівчину у ресторані "Баккара".

Захід розпочався з пікетування громадської приймальні депутата, біля якої активісти встановили скляну банку з лялькою для збирання коштів на гумову жінку для Ландика.

"Роман Ландик досить заможна людина, та ми все одно вирішили зібрати гроші для того, щоб купити йому гумову жінку або боксерську грушу. Якщо у нього немає куди подіти силу, то нехай б'є грушу, а не займається каліцтвом живих людей", - заявив один із учасників акції, активіст «ОПОРУ» Олександр Никоноров.

Далі акція продовжувалась вже під стінами Луганської міської ради. На асфальті біля міськради молоді люди розмістили великий чорний ватман на який приклеїли відбитки рук які потім зафарбували червоною фарбою.

«Своїм діями ми хотіли показати, що руки депутата Ландика в крові невинної жертви», - пояснює ідею акції один з її учасників.

Захід привернув увагу не тільки представників ЗМІ, а й небайдужих громадян, щоправда, знайшлися й такі, що виправдовували поведінку депутата. Одна дівчина наполегливо захищала Ландика, пояснюючи це все «політичним замовленням» опонентів.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments