opir_ua (opir_ua) wrote,
opir_ua
opir_ua

Координатор "ОПОРУ" в Одесі вимагає покарати канал АТВ за антиукраїнську та протиправну діяльність

В Одесі триває боротьба між українськими патріотами та проплаченими Росією структурами, зокрема, партією «Родіна» Маркова та його телевізійним каналом АТВ.

На звернення координатора «ОПОРУ» в Одесі Сергія Гуцалюка  щодо порушення журналістом каналу АТВ Григорієм Кваснюком законодавства про права та свободи у передачі «Правда», від Нацради з питань телебачення і радіомовлення прийшов лист-відповідь. У листі Нацрада обіцяє врахувати інформацію Гуцалюка під час аналізу діяльності телекомпанії АТВ.

«Є надія, що під тиском громадськості судові та державні органи поставлять на місце цей українофобський проект, який фінансують проросійські депутати. Адже під час ефіру програми «Правда» не раз звучали заклики до повалення української держави, та образи на людей, які сповідують проукраїнські погляди в Одесі», - зазначив Сергій Гуцалюк.

Також він додав, що одесити самі проявляють активну громадську позицію, і подають колективні звернення в прокуратуру та скарги на програму та канал до суду.

«Сподіваюсь, що питання з каналом АТВ вирішиться найближчим часом. Адже це стосується не тільки Одеси, а і всієї України», - додав координатор «ОПОРУ».

Довідка: в програмі «Правда», на Одеському телеканалі АТВ, що належить голові проросійської партії «Родіна», не раз звучали заклики до насильницької зміни державного устрою, порушенню територіальної цілісності України, дискримінації громадян за географічним місцем проживання та ін.

Неодноразово канал опинявся в центрі скандалів та судових слухань. Але до цього часу і каналу,  і журналісту Кваснюку вдавалось уникнути відповідальності за свою діяльність.

5 квітня в своїй програмі «Правда» Кваснюк розповсюдив  домашню адресу та телефон Сергія Гуцалюка, який довгий час виступав проти діяльності Маркова та телевізійної програми. Після інцинденту координатор «ОПОРУ» направив до прокуратури та Нацради з питань телебачення і радіомовлення скаргу на Кваснюка та програму "Правда" про порушення статті 32 Конституції України та статті 23 Закону України "Про інформацію".

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments