opir_ua (opir_ua) wrote,
opir_ua
opir_ua

У Харкові відбувся круглий стіл: "Громадянський опір незаконним діям влади»

 7-го червня  в прес-центрі  «Майдан Свободи», у прямому ефірі одного з харківських телеканалів, відбувся круглий стіл на тему: «Громадянський опір незаконним діям влади».

Участь у заході взяли члени оргкомітету мережі громадянської  дії «ОПІР» Андрій Левус та Роман Орищенко, керівники ХОГО «Зелений фронт» Ігор Розсоха та Олег Перегон, громадський діяч Дмитро Пилипець, а також  Координатор «ОПОРУ» на Харківщині Олена Дюженко.

Під час круглого столу піднімались питання ефективності організації громадських акцій протесту, соціальної активності українців та діяльності громадських рухів.

«Багато українців не задоволені діями влади, але вони "протестують" тільки в себе на кухнях. Від незадоволення до спротиву шлях насправді не надто великий. Варто звернути увагу на соціальні протести на ринку Лісовий у Києві та робітників в Запоріжжі. Люди готові активно захищати свої особисті права. Однак, не готові захищати громадянські свободи», - зазначив у своєму виступі під час прямого ефіру член оргкомітету «ОПОРУ» Андрій Левус.

Також він додав, що влада свідомо розколює суспільство та знищує залишки демократії і незалежності.

«Влада боїться активності громадян і тому скеровує цю активність у фальшивому напрямку.  Яскравий приклад цьому - 9 травня та заяви про федералізацію. Така політика може спровокувати непрогнозовані речі, які загрожують і громадянам, і країні вцілому.  Лише громадянська революція врятує Україну від громадянської війни та збереже єдність країни», - додав Левус.

Нагадуємо, що 6 червня члени оргкомітету «ОПІР» Андрій Левус та Роман Орищенко взяли участь у зборі активістів «ОПОРУ» на Харківщині.

Під час заходу були визначені основні напрямки діяльності мережі громадянської дії "ОПІР" в Харкові та області.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments